Reference

Reference zákazníků
_

Klienti našemu systému důvěřují

EPRO  SYSTÉM POUŽÍVAJÍ KLIENTI PO CELÉ ČR I V ZAHRANIČÍ

Pro další informace a poptávku nás kontaktujte.

Cenu stanovujeme až dle konkrétního objektu a potřeb zákazníka.

Mám od roku 2018 osobní zkušenost s provozem mechatronického zámkového systému v počtu 20 vložek a 12 klíčů ve svém rodinném domě.

Mechanickou část mám na všech klíčích stejnou a práva si nastavuji  pomocí TABULKY EXCEL. Modré klíče mám nastavené jako generální klíč, který odemkne každou vložku nebo visací zámek. Černé a oranžové klíče jsme si v TABULCE nastavil pro rodiče a kolegy, kteří nechodí do celého domu, ale každý uživatel klíče má svoje oprávnění.

Uživatel jednoduše pozná při zasunutí klíče do vložky, že zelená indikace na klíči je vstup volný a červená vstup není povolen. Když kolega jeden klíč ztratil tak jsem jeho unikátní ID odprogramoval ze všech vložek a vydal mu nový klíč, který měl naprogramovaná stejná práva. Nemusel jsem měnit všech 20 vložek a zámků, ale pouze vydat jeden klíč. A to je druhá hlavní výhoda systému. První hlavní výhoda je snadné přidělování a odebírání práv bez nutnosti programovat již přidělený klíč.

Nový uzamykací systém ePRO výrobce TOKOZ a.s. tak mohu po vlastní zkušenosti jenom doporučit.

Systém ePRO zvládá funkce pro generální klíč i časová okna pro každou vložku, a tím řídit přístupy včetně zpětného načtení data použití vložky / stupu daným klíčem s jedinečným ID.

Ing. Zdeněk Hradecký
Praha 5